12 Skuteczne pomysły na produkt, aby zrobić znak na rynku

Istnieją miliony produktów na rynku i miliony ludzi próbujących sprzedać swoje produkty na rynku. Więc, jak można uzyskać dobrą kwotę zysku?

Cóż, trzeba zrobić dużo marketingu i brandingu. Tak więc, musisz mieć dobry produkt i innowacyjny pomysł na produkt.

Mamy natknąć się na kilka pomysłów na produkty na rynku, ale nie wszystkie z nich są innowacyjne i skuteczne. Tak więc, jeśli planujesz stworzyć produkt, to musisz dokładnie przemyśleć pomysł na produkt i jego marketing. Oto 12 pomysłów na produkt, które pomogą Ci wyrobić sobie markę na rynku.

1. Chusteczki do czyszczenia smartfonów

Przetrzyj swój smartfon chusteczką czyszczącą, jest to najprostszy i najłatwiejszy sposób na wyczyszczenie telefonu. To uratuje Twój telefon przed kurzem i brudem i będzie łatwiejszy w użyciu.

2. Selfie Stick

Selfie stick jest bardzo przydatnym narzędziem do robienia zdjęć sobie lub innym, ale będzie pomocny, jeśli można go sprzedać na rynku.

3. Krem do skóry Anti-Aging

Ludzie zawsze mają pragnienie, aby pozostać młodym i pięknym, ale co jeśli można uzyskać krem, który sprawi, że skóra będzie wyglądać młodziej? Cóż, to jest możliwe z pomocą anti-aging kremu skóry.

4. Cyfrowa butelka na wodę

Możesz dostać cyfrową butelkę wody i umieścić w niej timer, aby przypomnieć Ci o piciu wody. Jest to jeden z najprostszych i skutecznych pomysłów na produkt do sprzedaży.

5. Odświeżacz powietrza

Jeśli masz zły zapach w domu, a następnie można uzyskać odświeżacz powietrza, który sprawi, że Twój dom pachnie świeżo.

6. Spersonalizowane prezenty

Każdy kocha spersonalizowane prezenty, więc dlaczego nie spróbować tego dla następnej imprezy urodzinowej. Możesz zrobić prezenty spersonalizowane przez umieszczenie zdjęcia członków rodziny lub przyjaciół na nim.

7. Personalizowany Lunch Box

Możesz sprawić, że lunch box będzie spersonalizowany, będzie to zabawny sposób na uzyskanie spersonalizowanego prezentu dla swoich dzieci.

8. Ekspres do kawy

Ekspres do kawy jest bardzo przydatnym produktem do przygotowania kawy, herbaty, a nawet gorącej czekolady. Możesz stworzyć spersonalizowany ekspres do kawy z imieniem osoby, którą chcesz obdarować.

9. Kosz prezentowy

Kosz prezentowy jest jedną z najlepszych opcji prezentowych, ale możesz zrobić spersonalizowany kosz prezentowy, czyniąc go nieco innym.

10. Tote Bag (torba)

Jeśli masz dobrą torbę, to możesz jej użyć do przenoszenia książek i innych rzeczy. Możesz zrobić spersonalizowaną torbę tote z imieniem ukochanej osoby na nim.

11. DIY Home Décor

Jeśli masz wolny pokój w domu, można udekorować go w kreatywny sposób. Możesz zrobić DIY wystrój domu i sprzedać go na rynku.

12. Personalizowany piórnik

Personalizowany piórnik jest doskonałym prezentem dla dzieci w wieku szkolnym. Możesz zrobić piórnik w kreatywny sposób pisząc nazwy uczniów na nim