Jak założyć kanał YouTube dla początkujących

YouTube jest największą platformą udostępniania wideo, który jest używany przez miliony ludzi na całym świecie. Jeśli jesteś początkujący lub chcesz, aby Twój kanał YouTube wirusowy, to jestem tutaj, aby podzielić się z wami niektóre z najlepszych kanałów YouTube, które zainspirują Cię do rozpoczęcia własnego kanału.

W tym artykule podzieliłem się z Tobą listą najlepszych kanałów YouTube, które poprowadzą Cię, jak zacząć na YouTube.

1. Sleepless in Seattle

Sleepless to słynny sitcom, który był emitowany w latach 1994-1997. Jest to jeden z najbardziej kochanych programów, które są oglądane przez miliony ludzi na całym świecie. Kanał ma łącznie ponad 2,3 mln subskrybentów i ponad 5,9 mld wyświetleń.

2. iDubbbz

iDubbbz to kanał komediowy, który jest prowadzony przez trzech chłopaków. Są to najsłynniejsi Youtuberzy, którzy znani są ze swoich przezabawnych treści.

3. Tastemade

Tastemade to indyjski kanał kulinarny, który słynie z oryginalnych programów kulinarnych. Kanał ma ponad 7,3 mln subskrybentów i jest jednym z najlepszych kanałów spożywczych, które działają na YouTube.

4. Pewdiepie

Pewdiepie jest najbardziej popularną osobowością w Internecie, ma ogromną popularność na YouTube. Jest znany ze swoich kontrowersyjnych treści i czasami może być trochę niegrzeczny.

5. Epic Meal Time

Epic Meal Time to kanał, który jest prowadzony przez dwóch facetów. Ma łącznie ponad 2,9 miliona subskrybentów i jest jednym z najbardziej udanych kanałów YouTube.

6. Smosh

Smosh to amerykański duet komediowy, który jest dobrze znany ze swoich skeczy. Mają łącznie ponad 1,8 mln subskrybentów i jest to jeden z najlepszych kanałów komediowych, które działają na YouTube.

7. Epic Rap Battles of History

Epic Rap Battles Of History to interaktywny kanał, który jest prowadzony przez dwóch facetów. Mają łącznie ponad 2,5 mln subskrybentów i jest to jeden z najpopularniejszych kanałów komediowych, które działają na YouTube.

8. Epic Meal Time

Epic Meal Time to amerykański kanał kulinarny, który jest prowadzony przez dwóch facetów. Ma łącznie ponad 2,9 miliona subskrybentów i jest jednym z najbardziej udanych kanałów YouTube.

9. Smosh

Smosh to amerykański duet komediowy, który jest dobrze znany ze swoich skeczy. Mają łącznie ponad 1,8 mln subskrybentów i jest to jeden z najlepszych kanałów komediowych, które działają na YouTube.

10. The Yogscast

The Yogscast to anglojęzyczny kanał o grach wideo i technologii, który jest prowadzony przez czterech przyjaciół. Ma łącznie ponad 1,9 miliona subskrybentów i jest jednym z najbardziej udanych kanałów YouTube.

11. iDubbbz

iDubbbz to kanał komediowy, który jest prowadzony przez trzech facetów. Są najbardziej znanymi Youtuberami, którzy są znani ze swoich przezabawnych treści.