Top 8 książek, które warto przeczytać

Czy szukasz najlepszych książek biznesowych, które są warte przeczytania? Ja również szukam najlepszych książek, które mógłbym przeczytać dla mojego osobistego rozwoju i wzrostu.

Zebrałem kilka książek, które są naprawdę warte przeczytania i dzielę się nimi z Tobą.

1. The Game Changers

Ta książka jest napisana przez autora bestsellera New York Times, “The Power of Now” i “The Power of Now: A Guide to Living in the Present Moment” autorstwa Eckharta Tolle.

W tej książce autor dzieli się swoimi przemyśleniami na temat duchowości i tego, jak wpływa ona na życie w tym świecie. W tej książce będziesz w stanie zrozumieć moc obecnej chwili i jak może ona zmienić twoje życie.

Poznasz także prawdziwy sens życia i dowiesz się, jak osiągnąć szczęście. Jeśli chcesz żyć życiem, które jest wypełnione obfitością, to jest to książka dla Ciebie.

2. Rich Dad Poor Dad

Jest to druga książka napisana przez Roberta Kiyosaki. Jeśli jesteś zaznajomiony z pierwszą książką “Rich Dad Poor Dad” to na pewno wiesz o drugiej książce. Jest to książka, w której wyjaśnia różnicę między bogatymi ludźmi i biednymi ludźmi.

Autor mówi, że bogaci ludzie nie wydają pieniędzy, ale je inwestują, a biedni ludzie po prostu wydają swoje pieniądze. Wyjaśnia, że bogaci ludzie mają wizję i nie wydają pieniędzy, ale je inwestują.

3. Think and Grow Rich

Think and Grow Rich to klasyczna książka napisana przez Napoleona Hilla. W tej książce autor skupia się na znaczeniu myślenia i jak to pomoże Ci osiągnąć sukces.

Mówi nam również, że jeśli masz wizję to nigdy nie poniesiesz porażki, ale bez wizji na pewno poniesiesz porażkę.

4. Zasady sukcesu

Jest to czwarta książka napisana przez Jacka Canfielda. Jeśli jesteś osobą sukcesu, to na pewno czytałeś tę książkę wcześniej.

W tej książce autor dzieli się wskazówkami i sztuczkami, które pomogą Ci odnieść sukces w karierze. On również dzieli się różnymi sposobami, aby osiągnąć swoje cele.

5. Zjedz tę żabę

Jest to piąta książka napisana przez Briana Tracy. W tej książce autor dzieli się swoimi przemyśleniami na temat motywacji i tego, jak stać się człowiekiem sukcesu.

Jeśli chcesz się zmotywować i chcesz czerpać ze swojego życia to co najlepsze, to jest to książka dla Ciebie.

6. The Subtle Art of Not Giving a F*ck (Subtelna sztuka nie dawania dupy)

Jest to szósta książka napisana przez Marka Mansona. Ta książka jest książką samopomocy. Jeśli chcesz wiedzieć, co oznacza samopomoc, to jest to książka dla Ciebie.

Ta książka jest bardzo interesująca i na pewno spodoba Ci się jej lektura.

7. Zasada 5 sekund (The 5 Second Rule)

Jest to siódma książka napisana przez Gary Vaynerchuk. W tej książce autor dzieli się swoimi przemyśleniami na temat marketingu. Jeśli chcesz osiągnąć sukces w biznesie, to jest to książka dla Ciebie.

8. Wealthy Without a Degree